2024-01-27

PÓŁNOCNA FRANCJA z PARYŻEM

pielgrzymka 8 - dniowa, samolotowo-autokarowa

TERMIN: 22 – 29 czerwca 2024 r.

koszt 6000zł. (3000 zł + 700 euro)

1. DZIEŃ: KRAKÓW – PARYŻ – DEAUVILLE

Transfer autokarem do portu lotniczego w Krakowie, odprawa, przelot do Paryża. Transfer do Deauville (Normandia). Zakwaterowanie.

2. DZIEŃ: DEAUVILLE – MONT SAINT MICHEL, SAINT MALO – DEAUVILLE

Wyjazd do benedyktyńskiego opactwa św. Michała Archanioła, Msza św., zapoznanie się z historią miejsca. Przejazd do Saint Malo, spacer po otoczonej murem miejscowości portowej w Bretanii. Powrót do Deauville.

3. DZIEŃ: DEAUVILLE – LISIEUX – DEAUVILLE

Śniadanie w blasku wschodzącego słońca. Wyjazd do Lisieux, które ma swą popularność dzięki św. Teresie, patronce misji i doktorowi Kościoła. Nawiedzenie bazyliki, Msza św. Czas wolny w centrum miasteczka, powrót do kurortu w Deauville.

4. DZIEŃ: DEAUVILLE

Całodniowy wypoczynek wśród malowniczych krajobrazów nadmorskiego kurortu w regionie Normandia, departament Calvados.

5. DZIEŃ: DEAUVILLE – PARYŻ

Wyjazd do Paryża. Nawiedzenie katedry Notre Dame, Msza św., rejs po Sekwanie, Sainte Chapelle, nocleg w okolicach Paryża.

6. DZIEŃ: PARYŻ

Całodniowe zwiedzanie Paryża, spacer w dzielnicy Concorde, nawiedzenie polskiego kościoła Wniebowzięcia NMP, Msza św. Następnie Wieża Eiffla. Czas wolny na własne potrzeby.

7. DZIEŃ: PARYŻ

Nawiedzenie sanktuarium Cudownego Medalika, Msza św. Dalsze zwiedzanie Paryża, ogrody Wersalu oraz inne atrakcje Paryża min. Łuk Triumfalny. Czas wolny.

8. DZIEŃ: PARYŻ – KRAKÓW

Przejazd na lotnisko, odprawa lotnicza, przelot do Polski, powrót do Hołdunowa.

ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE

MOŻLIWOŚĆ ZMIAN W REALIZACJI PROGRAMU

KAŻDEGO DNIA MOŻLIWOŚĆ UCZESTNICTWA

PRZEWODNICZENIA MSZY ŚWIĘTEJ

GRUPIE TOWARZYSZY KSIĄDZ I PRZEWODNIK POLSKOJĘZYCZNY

Dwa tygodnie przed rozpoczęciem pielgrzymki, biuro redaguje i wysyła list informacyjny, który zawiera wszystkie szczegóły dotyczące podróży i bazy noclegowej.

CENA: 3000 PLN + 700 EURO

CENA ZAPEWNIA:

- bilet lotniczy + opłaty lotniskowe + bagaż rejestrowany;
- zakwaterowanie: pokoje 2 i 3 os. (dopłata do pokoju 1os. 190 euro);
- wyżywienie: śniadania i ciepłe kolacje;
- przejazdy na terenie Francji;
- ubezpieczenie turystyczne + składkę na Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy

ZAPISUJĄC SIĘ NA PIELGRZYMKĘ NALEŻY :

Pobrać z parafialnej strony internetowej, wypełnić, wydrukować i podpisać
Karta Uczestnika Pielgrzymki.pdf lub KARTA-UCZESTNICTWA.doc

Następnie przekazać w kancelarii parafialnej z zaliczką 500zł.

Po przyjęciu przez Biuro przesłanych dokumentów pocztą elektroniczną, Biuro poinformuje o terminie wpłat.

PEŁNĄ OPŁATĘ ZA PIELGRZYMKĘ NALEŻY UIŚCIĆ

NAJPÓŹNIEJ 30 DNI PRZED WYJAZDEM!

Zaleca się wykupienie polisy od rezygnacji. Polisę należy wykupić w dniu wpłaty wpisowego - zaliczki. Polisa gwarantuje zwrot 100% wpłaty za imprezę turystyczną na wypadek utraty zdrowia, czyli z przyczyn niezależnych od Biura. Zwrot pieniędzy następuje po przedstawieniu Ubezpieczycielowi kompletnej dokumentacji medycznej. Koszt polisy 4,5% ceny pielgrzymki.